
Напівбарні стільці 65 см H-96 світло-бежевий оксамит на металевих ніжках кольору капучіно
- Під замовлення
- Код: V-CH-H/96_CS-J.BEŻOWY
Відправка з 06 травня 20263 262 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний напівбарний стілець зі спинкою H-96 від польської компанії Halmar. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною світло-бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у колір капучино. Дана модель, безперечно, прикрасить будь-яку зі смаком оформлену їдальню, кухню, кафе чи ресторан у стилі лофт чи гламур.
М'який напівбарний стілець з оксамиту з напівкруглою спинкою H-96 світло-бежевий на ніжках кольору капучино
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 89 см; - Глибина сидіння
- 49 см; - Ширина стільця
- 48 см; - Висота сидіння
- 65 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 10% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Напівбарний стілець зі спинкою H-96 світло-бежевий і капучино з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Капучіно |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Стан | Новий |
| Особливості | М'яке сидіння, Підніжка, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Напівбарний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина табуретки | 490 мм |
| Висота табуретки | 650 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Об'ємна вага | 0.071 м. куб |
- Ціна: 3 262 ₴





