
Туалетний столик із дзеркалом та підсвічуванням Hollywood-2 94х43 см горіх та кашемір з двома шухлядами
- Під замовлення
- Код: V-PL-HOLLYWOOD_2-TOALETKA
Відправка з 07 травня 20268 927 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний столик із дзеркалом та LED підсвічуванням Hollywood із двома висувними шухлядами. Корпус виготовлений з ламінованого ДСП кольору горіх, а фасад шухляд - з ламінованого МДФ кольору кашемір, доступний в інших кольорах. Елегантний дизайн дозволяє вписатися в сучасні інтер'єри, привертаючи погляди та додаючи оригінальності, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Туалетний столик для макіяжу Hollywood-2 94х43 см горіх та кашемір із дзеркалом та підсвічуванням в кімнату
- Довжина - 94 см
- Ширина – 43 см
- Висота – 140 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Туалетний столик з підсвічуванням Голлівуд горіх та кашемір із ламінованого ДСП и МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Кашемір |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 94 см |
| Глибина столика | 43 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Освітлення LED |
| Об'ємна вага | 0.068 м. куб |
| Вага (кг) | 32 |
- Ціна: 8 927 ₴





