
Ергономічне крісло для комп'ютера Booster чорна сітка з підплічниками та регулюванням
- Під замовлення
- Код: V-CH-BOOSTER-FOT-CZARNY
Відправка з 11 травня 20267 987 ₴
Ергономічне комп'ютерне крісло Booster з підплічниками розроблене для комфортної та тривалої роботи за столом, забезпечуючи правильну підтримку тіла та знижуючи навантаження на спину. Спинка обтягнута сітчастою тканиною чорного кольору, а сидіння - меблевою тканиною в тон спинки. Хрестовина виготовлена зі сталі та встановлена на гумові коліщатка. Завдяки розширеним функціям регулювання (підголовника, підлокітників, спинки та точки підтримки попереку) крісло підлаштовується під користувача, забезпечуючи ергономічну підтримку, яка справляє реальний вплив на комфорт та здоров'я. Крісло має механізм Multiblock.
Комп'ютерне крісло з регулюваннями Booster чорне з сітчастою спинкою та підплічниками для офісу
Розміри крісла:
- Загальна висота крісла
- 129-138 см; - Глибина сидіння
- 70 см; - Ширина крісла
- 67 см; - Висота сидіння
- 49-58 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ергономічне крісло з підголовником Бустер чорне з сітчастої тканини, тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 19.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | нержавіюча сталь |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Тип механізму | Multi-block |
| Особливості | Підголовник, Поперекова підтримка, З сіткою |
| Регулювання | Висота підголівника, Висота підлокітників, Висота поперекової подушки, Висота спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.154 м. куб |
- Ціна: 7 987 ₴





