
Офісне крісло для керівника Maxwel чорна екошкіра з м'якими підлокітниками
- Під замовлення
- Код: V-CH-MAXWEL-FOT-CZARNY
Відправка з 11 травня 20268 562 ₴
Комп'ютерне крісло Maxwel з м'яким підголовником, що ідеально підходить для любителів сучасного дизайну. Спинка та сидіння обтягнуті екологічною шкірою чорного кольору. Центральна частина спинки та сидіння доповнена м'якими вставками з тканини, які роблять посадку більш комфортною. Хрестовина виготовлена з поліпропілену та встановлена на прогумовані коліщатка. Крісло має механізм Multiblock. Лаконічний дизайн та універсальна кольорова гама роблять його відповідним рішенням для офісного кабінету або домашнього робочого місця.
Крісло для керівника Maxwel чорна екошкіра з м'яким підголовником для офісу
Розміри крісла:
- Загальна висота крісла
- 115-123 см; - Глибина сидіння
- 76 см; - Ширина крісла
- 64 см; - Висота сидіння
- 51-59 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Комп'ютерне крісло з м'якими підлокітниками Максвел чорне з екошкіри, тканини, мембранної тканини та пластику
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 76 см |
| Висота з урахуванням спинки | 115 см |
| Висота посадкової частини крісла | 51 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Вага крісла | 18 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Multi-block |
| Особливості | Прогумовані ролики, Підголовник |
| Регулювання | Кут нахилу спинки, Висота сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.200 м.куб |
- Ціна: 8 562 ₴




