
Крісло на колесах з низькою спинкою Mishel бежева тканина до письмового столу
- Під замовлення
- Код: V-CH-MISHEL-FOT-BEŻOWY
Відправка з 11 травня 20267 603 ₴
Компьютерный стул с подлокотниками Mishel поєднує комфорт м'яких меблів та функціональність офісного стільця, завдяки чому чудово підходить для робочого столу, домашнього кабінету або сучасної зони для роботи та навчання. Обтягнута меблевою тканиною бежевого кольору, доступна в іншому кольорі. Чорна хрестовина виготовлена із сталі та встановлена на прогумовані коліщатка Стілець оснащений механізмом піастру для регулювання висоти. Завдяки нейтральному бежевому відтінку та сучасному дизайну крісло гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі модерн, мінімалізм чи сучасна класика, додаючи простору комфорт та стиль.
Поворотне крісло на коліщатках Mishel бежева тканина на чорній хрестовині в сучасному стилі
Розміри крісла:
- Загальна висота крісла
- 92-100 см; - Глибина сидіння
- 70 см; - Ширина крісла
- 62 см; - Висота сидіння
- 49-57 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Крісло на коліщатках м'яке Мішель бежевий та чорний з тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Піастра |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.233 м куб. |
- Ціна: 7 603 ₴




