
Крісло з підставкою для ніг Palermo біла тканина букле із гнутої фанери кольору горіх
- Під замовлення
- Код: ME.PALERMO/B/TB/FW
Відправка з 06 травня 202625 700 ₴
Стильне крісло з підставкою для ніг Palermo поєднує класичний стиль із сучасними рішеннями. Виготовлено з гнутої фанери та обтягнуто меблевою тканиною букле білого кольору. Ніжка виконана з металу та пофарбована в чорний колір Представлена модель - ідеальна пропозиція для людей, які цінують не лише комфорт, а й стильне завершення інтер'єру. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу мінімалізму, сучасності або лофту, це крісло ідеально впишеться в будь-який стильний простір.
Стильне крісло з гнутої фанери Palermo біла тканина букле з підставкою для ніг у вітальню
Розміри крісла:
- Загальна висота стільця
- 81 см; - Глибина сидіння
- 85 см; - Ширина стільця
- 86 см; - Висота сидіння
- 39 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Крісло з підставкою для ніг Палермо білий та горіх з гнутої фанери, букле та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Чорний |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжки | Метал |
- Ціна: 25 700 ₴













