
Кухонні стільці зі спинкою K-569 світло-бежевий оксамит з ручкою на металевих ніжках кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/569_CS-KR-J.BEŻOWY
Відправка з 12 квітня 20261 952 ₴
Елегантний стілець з ручкою на спинці K-569 – це ідеальне поєднання сучасного дизайну та високої функціональності. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною світло-бежевого кольору. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у колір кашеміру, доступний в інших кольорах. Ромбоподібна прострочка надає шарму. Зручна ручка у верхній частині спинки дозволяє легко відсунути стілець від столу. Універсальний дизайн – ідеально підходить для столів у різних стилях.
Стілець із ручкою на спинці K-569 світло-бежевий оксамит із металевими ніжками кольору кашемір
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 84 см; - Глибина сидіння
- 54 см; - Ширина стільця
- 47 см; - Висота ніжок стільця
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець K-569 світло-бежевий та кашемір з оксамиту та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.053 м. куб |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
| Колір ніжок | Кашемір |
- Ціна: 1 952 ₴





