
М'які стільці з оббивкою ніжок K-600 бежева тканина на чотирьох ніжках з низькою спинкою
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/600-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20265 949 ₴
Елегантний стілець K-600 у м'якій цільній оббивці стає головним акцентом. Обтягнутий меблевою тканиною бежевого кольору, доступний в іншому кольорі. Спинка виконана у вигляді цільного елемента з плавним вигином і відкритим простором у нижній частині - цей прийом полегшує конструкцію візуально і додає їй графічність. При цьому вона зберігає підтримку спини, роблячи посадку комфортною та природною. Незважаючи на масивність окремих елементів, модель виглядає збалансованою та сучасною. Ця модель ідеально підійде для сучасних просторів з акцентом на форму та тактильність – від м'якого мінімалізму до інтер'єрної еклектики.
М'який стілець з повною оббивкою K-600 бежева тканина з напівкруглою спинкою на чотирьох ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 80 см; - Глибина сидіння
- 55 см; - Ширина стільця
- 55 см; - Висота сидіння
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Обідній стілець з оббивкою ніжок K-600 бежевий з тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.187 м. куб |
| Вага (кг) | 9.3 |
- Ціна: 5 949 ₴




