
Стільці з поворотним механізмом K-603 сіра тканина з підлокітниками на одній ніжці у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/603-KR-POPIELATY
Відправка з 14 квітня 20264 679 ₴
Поворотний стілець з підлокітниками K-603 у м'якій цільній оббивці – це поєднання сучасного дизайну, функціональності та виняткового комфорту. Обтягнутий меблевою тканиною сірого кольору, доступний в іншому кольорі. Модель виконана за принципом моноблока: сидіння, спинка, підлокітники та основа візуально злиті в один об'єм завдяки повній оббивці тканиною. Це створює відчуття закінченого продуманого об'єкта без зайвих деталей. Ця модель відмінно впишеться в сучасні інтер'єри з акцентом на спокійні відтінки та предметний мінімалізм.
Поворотний стілець з повною оббивкою K-603 сіра тканина з підлокітниками на одній ніжці до обіднього столу
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 85 см; - Глибина сидіння
- 55 см; - Ширина стільця
- 55 см; - Висота сидіння
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Поворотний обідній стілець з підлокітниками K-603 сірий з тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.175 м. куб |
| Вага (кг) | 10 |
- Ціна: 4 679 ₴




