
М'які стільці з круглим сидінням K-605 бежева тканина із пружинним блоком на металевих ніжках кольору горіх
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/605-KR-J.BEŻOWY/OR
Відправка з 14 квітня 20264 326 ₴
Елегантний стілець K-605 - це поєднання сучасного дизайну, функціональності та виняткового комфорту. Спинка та сидіння із пружинним блоком обтягнуті меблевою тканиною бежевого кольору. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у колір горіха. Пружинний блок додає пружності та дозволяє крісло довше зберігати форму навіть при щоденному використанні, а поворотний механізм забезпечує свободу рухів та повсякденний комфорт. Для його виробництва використовуються матеріали найвищої якості, що робить його чудовою пропозицією для тих, хто шукає міцні меблі, які прослужать довгі роки.
Стілець із пружинним блоком K-605 бежева тканина на металевих ніжках кольору горіх
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 80 см; - Глибина сидіння
- 60 см; - Ширина стільця
- 56 см; - Висота сидіння
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Обідній стілець м'який K-605 бежевий та горіх з тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.11 м. куб |
| Вага (кг) | 9 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 4 326 ₴




