
Стільці обідні м'які K-609 бежева тканина з напівкруглою спинкою на чорних металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/609-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20263 715 ₴
Стілець K-609 зачаровує своєю стриманою елегантністю та вишуканою формою, легко вписуючись у сучасні інтер'єри. Спинка та сидіння обтягнуті меблевою тканиною бежевого кольору, доступний в іншому кольорі. Металевий каркас виготовлений із сталі та пофарбований у чорний колір. Завдяки універсальному дизайну стілець буде вписуватися як у класичні, так і в сучасніші аранжування, збагачуючи інтер'єр та додаючи йому оригінальності. Для його виробництва використовуються матеріали найвищої якості, що робить його чудовою пропозицією для тих, хто шукає міцні меблі, які прослужать довгі роки.
Стілець м'який зі спинкою K-609 бежева тканина на чорних металевих ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 77 см; - Глибина сидіння
- 56 см; - Ширина стільця
- 53 см; - Висота сидіння
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Кухонний стілець зі спинкою K-609 бежевий і чорний з тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 770 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.087 м. куб |
| Вага (кг) | 6.8 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 3 715 ₴




