
Стільці з поворотним механізмом K-610 бежева тканина з підлокітниками на чорних металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/610-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20265 573 ₴
Елегантний поворотний стілець K-610 – модель, у якій комфорт стає головним акцентом. Спинка та сидіння обтягнуті меблевою тканиною бежевого кольору та встановлені на чорні металеві ніжки, доступні в іншому кольорі. Об'ємне сидіння і спинка виконані в єдиному силуеті, а дизайнерський простір додає вишуканості, підкреслюючи елегантність і витончений зовнішній вигляд. Дана модель ідеально підійде для сучасних просторів, м'якого мінімалізму та інтер'єрів з акцентом на комфорт - як в обідній зоні, так і стильному домашньому офісі.
Поворотний стілець для кухні К-610 бежева тканина на чорних металевих ніжках у сучасному стилі
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 79 см; - Глибина сидіння
- 64 см; - Ширина стільця
- 65 см; - Висота ніжок стільця
- 51 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець обідній поворотний K-610 бежевий та чорний з тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.155 м. куб |
| Вага (кг) | 13.5 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 5 573 ₴




