
Стільці з пружинним блоком K-611 бежева тканина та екошкіра з підлокітниками та поворотним механізмом
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/611-KR-C.BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20266 184 ₴
Поворотний стілець з підлокітниками K-611 – це поєднання сучасного дизайну, функціональності та виняткового комфорту. Спинка та сидіння з пружинним блоком обтягнуті меблевою тканиною бежевого кольору, а внутрішня частина – екошкірою, доступною в іншому кольорі. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Пружинний блок додає пружності та дозволяє крісло довше зберігати форму навіть при щоденному використанні, а поворотний механізм забезпечує свободу рухів та повсякденний комфорт. Для його виробництва використовуються матеріали найвищої якості, що робить його чудовою пропозицією для тих, хто шукає міцні меблі, які прослужать довгі роки.
Стілець з комбінованою оббивкою K-611 бежева тканина та екошкіра з підлокітниками та поворотним механізмом
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 96 см; - Глибина сидіння
- 66 см; - Ширина стільця
- 64 см; - Висота ніжок стільця
- 52 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець поворотний для кухні K-611 бежевий та чорний з тканини, екошкіри та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Чорний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.147 м. куб |
| Вага (кг) | 11.5 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 6 184 ₴




