
Дизайнерські стільці м'які K-612 бежева тканина з повною оббивкою на трьох ніжках
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/612-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20266 208 ₴
Елегантний стілець K-612 в м'якій цільній оббивці - модель, яка одразу задає характер простору. Обтягнутий меблевою тканиною бежевого кольору. Модель сприймається як єдиний об'єм: тканина бежевого кольору покриває не лише сидіння та спинку, а й ніжки, створюючи ефект монолітності та акуратної, зібраної форми. Плавно вигнута спинка та компактне сидіння з м'яким наповненням робить стілець зручним для повсякденного використання без обтяження конструкції. Завдяки своїй пластичній формі та монооб'ємній конструкції стілець ідеально вписується в сучасні інтер'єри, мінімалізм та софт-модерн.
М'який стілець з повною оббивкою K-612 бежева тканина з напівкруглою спинкою на трьох ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 76 см; - Глибина сидіння
- 54 см; - Ширина стільця
- 56 см; - Висота сидіння
- 47 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Обідній стілець з оббивкою ніжок K-612 бежевий з тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 760 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.36 м. куб |
| Вага (кг) | 20.4 |
- Ціна: 6 208 ₴













