
Стільці з повною оббивкою K-613 оливкова тканина з поворотним механізмом у стилі контемпорарі
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/613-KR-OLIWKOWY
Відправка з 14 квітня 20264 844 ₴
Поворотний стілець K-613 в м'якій цілісній оббивці з яскраво вираженою скульптурною формою виглядає як дизайнерський об'єкт і відразу привертає увагу. Обтягнутий меблевою тканиною оливкового кольору, доступний в іншому кольорі. Головний акцент - незвичайна основа у формі зрізаного конуса. Воно виглядає монолітно та м'яко завдяки повній оббивці тканиною, створюючи відчуття цілісного обсягу. Таке рішення робить випорожнення візуально стійким і одночасно дуже актуальним з точки зору трендів. Дана модель ідеально підійде для інтер'єрів у стилі модерн, софт мінімалізм та контемпорарі, а також стане акцентною деталлю у більш спокійних, нейтральних.
Дизайнерський стілець для кухні К-613 оливкова тканина з поворотним механізмом у стилі контемпорарі
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 87 см; - Глибина сидіння
- 60 см; - Ширина стільця
- 53 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець поворотний з повною оббивкою K-613 оливковий з тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Оливковий |
| Колір оббивки | Оливковий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.185 м. куб |
| Вага (кг) | 10 |
- Ціна: 4 844 ₴




