
Стільці з пружинним блоком K-614 бежева тканина та кашемір з підлокітниками та поворотним механізмом
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/614_CS-KR-BEŻOWY
Відправка з 14 квітня 20265 902 ₴
Поворотний стілець з підлокітниками K-614 – це поєднання сучасного дизайну, функціональності та виняткового комфорту. Спинка та сидіння з пружинним блоком обтягнуті меблевою тканиною бежевого кольору. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у колір кашеміру. Пружинний блок додає пружності та дозволяє крісло довше зберігати форму навіть при щоденному використанні, а поворотний механізм забезпечує свободу рухів та повсякденний комфорт. Для його виробництва використовуються матеріали найвищої якості, що робить його чудовою пропозицією для тих, хто шукає міцні меблі, які прослужать довгі роки.
Поворотний стілець для кухні К-614 бежева тканина з підлокітниками на ніжці кольору кашемір
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 87 см; - Глибина сидіння
- 63 см; - Ширина стільця
- 30 см; - Висота ніжок стільця
- 51 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець обідній поворотний K-614 бежевий та кашемір з тканини та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.126 м. куб |
| Вага (кг) | 11.3 |
- Ціна: 5 902 ₴




