
Обідні стільці з підлокітниками K-616 бежева тканина на металевих ніжках кольору горіх
- Під замовлення
- Код: V-CH-K/616-KR-BEŻOWY/ORZE
Відправка з 14 квітня 20263 715 ₴
Елегантний стілець K-616 - це поєднання сучасного дизайну, функціональності та виняткового комфорту. Спинка та сидіння обтягнуті меблевою тканиною бежевого кольору. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у колір горіха. Універсальний дизайн дозволяє йому вписатися в багато інтер'єрів, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Ідеально підходить практично до будь-якого сучасного інтер'єру вітальні, кухні або їдальні.
Кухонний стілець з підлокітниками K-616 бежева тканина на металевих ніжках кольору горіх
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 80 см; - Глибина сидіння
- 56 см; - Ширина стільця
- 58 см; - Висота сидіння
- 49 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві новий, у розібраному вигляді та заводській упаковці, з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами або в кредит, безготівковий, накладений платіж за передоплатою 10%;
- якщо товар є, оправка протягом 1-3 днів (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець з підлокітниками K-616 бежевий та горіх з тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.117 м. куб |
| Вага (кг) | 8.3 |
| Матеріал ніжок | Сталь з порошковим фарбуванням |
- Ціна: 3 715 ₴




