
Стільці з гнутої фанери Haiti дуб натуральний на чорних ніжках для невеликої кухні
- Під замовлення
- Код: V-PL-HAITI-KR-CZARNY/NATU
Відправка з 14 квітня 20264 444 ₴
Елегантний стілець Haiti поєднує природну естетику з витонченою сучасною формою. Каркас виготовлений з дерева бук та пофарбований у чорний колір. а спинка та сидіння – з гнутої фанери натурального кольору. Вишуканий дизайн та ергономічна форма роблять стілець зручним та забезпечують комфортну посадку. Ця модель ідеально доповнить простори, натхненні скандинавським, мінімалістським та сучасним стилями, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Кухонний дерев'яний стілець зі спинкою Haiti дуб натуральний на чорних ніжках
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 80 см; - Глибина сидіння
- 52 см; - Ширина стільця
- 42 см; - Висота сидіння
- 45 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець для маленької кухні Гаїті дуб натуральний та чорний з дерева бук та гнутої фанери
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.2 |
| Об'ємна вага | 0.146 м. куб |
| Колір стільця | Дуб натуральный, черный |
- Ціна: 4 444 ₴




