
Стільці з гнутої фанери K-545 бежева тканина та дуб натуральний з підлокітниками у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: -CH-K/545-KR-BEŻOWY/NATUR
Відправка з 14 квітня 20265 878 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець з підлокітниками K-545 з унікальним дизайном та комфортом. Спинка, сидіння та ніжки виготовлені із гнутої фанери кольору дуб натуральний. Обтягнута меблевою тканиною бежевого кольору. доступний в іншому кольорі. Завдяки сучасному дизайну стілець чудово доповнить як вітальню, так і їдальню, привертаючи увагу своїм неповторним стилем. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Стілець із гнутої фанери з м'якою оббивкою K-545 бежевий та дуб натуральний у вітальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 83 см; - Глибина сидіння
- 53 см; - Ширина стільця
- 63 см; - Висота ніжок стільця
- 51 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з підлокітниками K-545 бежевий та дуб натуральний з гнутої фанери та тканини
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Гнута фанера |
| Об'ємна вага | 0.146 м. куб |
| Вага (кг) | 8.3 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Колір стільця | Бежевый, дуб натуральный |
- Ціна: 5 878 ₴





