
Садова скринька для зберігання Cortina Deck Box 123х62 см ясен всесезонний з вентиляцією
- Немає в наявності
- Код: 271424
9 313 ₴
Практична вулична скриня Cortina Deck Box 380 L для зберігання - універсальне рішення для організації простору на терасі, в саду або біля будинку, доступний в іншому кольорі. Модель виконана в сучасному стилі з ефектною комбінацією темного каркасу та панелей під дерево зі смоли з ефектом дерев'яних рейок за технологією DECOCOAT. Відкидна кришка забезпечує зручний доступ до вмісту, а місткий внутрішній відсік дозволяє зберігати садові подушки, пледи, інвентар чи аксесуари для відпочинку. Механізм відкривання забезпечується подвійною газовою пружиною та армуючими металевими стрижнями, що забезпечує легку та безпечну експлуатацію. Конструкція стійка до погодних умов, що робить скриню придатною для цілорічного використання на вулиці. Короткий дизайн і продумана функціональність роблять його не тільки практичним елементом зберігання, але і акуратним доповненням зони відпочинку.
- Ширина – 123 см
- Висота - 71 см
- Глибина – 62 см
Особливості:
- Об'єм 380 літрів.
- Водонепроникний і простий у догляді.
- Стійкий до морозу, спеки та будь-яких погодних умов.
- 2 газові амортизатори для легкого відкривання.
- Місце сидіння для двох людей.
- Внутрішні розміри: Ш 114 x Г 53 x 64 см.
- Зовнішні розміри: Ш 123 x Г 62 x 71 см.
- Розміри упаковки: Д 126 x Ш 74 x 17 см.
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 50%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Скриня |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Є |
| Ручки | Є |
| Ширина | 620 мм |
| Довжина | 1230 мм |
| Висота | 710 мм |
| Об`єм | 380 л |
| Вага | 19 г |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір скрині | Ясен |
- Ціна: 9 313 ₴












