
Шезлонг пластиковий складаний Porto горіх та графіт з регульованою спинкою
- В наявності
- Код: 271462
4 599 ₴
Пластиковий шезлонг Porto з регульованою спинкою - зручне рішення для відпочинку на терасі, біля басейну або саду. Інноваційна технологія Decocoat надає поверхні вигляду натурального дерева, залишаючись при цьому міцною і стійкою до дощу, вологи та ультрафіолетового випромінювання. Чотири регульовані положення спинки дозволяють налаштувати положення відповідно до ваших індивідуальних потреб і комфорту. Шезлонг легко збирається, компактно зберігається та ідеально підходить для балкона, тераси або саду. Низькі стійкі ніжки забезпечують надійність та стійкість, а гладка поверхня легко очищається, зберігаючи акуратний зовнішній вигляд без складного догляду.
- Ширина - 58 см
- Висота – 34.5 см
- Глибина – 191.5
Характеристики:
- Навантаження – 110 кг.
- Вага: 10 кг.
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Розкладний |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191.5 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 34.5 см |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шезлонга | Горіх, графіт |
- Ціна: 4 599 ₴






