
Шезлонг складаний пластиковий Mallorca білий з регульованою спинкою
- В наявності
- Код: 260547
4 099 ₴
Пластиковий шезлонг Mallorca з регульованою спинкою - зручне рішення для відпочинку на терасі, біля басейну або саду. Унікальна вентильована поверхня забезпечує відмінну циркуляцію повітря. Стійкий до погодних умов та ультрафіолету. Чотири регульовані положення спинки дозволяють налаштувати положення відповідно до ваших індивідуальних потреб і комфорту. Шезлонг легко збирається, компактно зберігається та ідеально підходить для балкона, тераси або саду. Низькі стійкі ніжки забезпечують надійність та стійкість, а гладка поверхня легко очищається, зберігаючи акуратний зовнішній вигляд без складного догляду.
- Ширина - 58 см
- Висота – 29 см
- Глибина – 187.5
Характеристики:
- Навантаження – 110 кг.
- Вага: 10 кг.
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 187.5 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 29 см |
| Вага | 8.5 кг |
- Ціна: 4 099 ₴













