
Комплект вуличних меблів Scandi Linea III Seater Set графіт пластиковий з кавовим столиком та подушками
- В наявності
- Код: 270923
24 299 ₴
Унікальний гарнітур Scandi Linea 2 Seater Sofa поєднує природну гармонію та довговічність, створюючи ідеальний простір для відпочинку на відкритому повітрі, доступний в інших кольорах. Це поєднання натхненної природою естетики з високоякісною майстерністю робить кожну мить, проведену в цьому середовищі незабутнім.
Натуральний вигляд - джгут надає меблям теплого, автентичного характеру, що ідеально вписується в будь-який сад або балкон, створюючи затишну та спокійну атмосферу. Міцна та довговічна конструкція виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує стабільність та довговічність меблів протягом багатьох сезонів та гарантує комфорт без компромісів. Двоколірне оздоблення – Витончене поєднання кольорів підкреслює сучасний дизайн та дозволяє комплекту гармонійно поєднуватись з різними стилями інтер'єру.
Складання без інструментів - це практичне рішення дозволяє швидко та інтуїтивно зрозуміло зібрати меблі, щоб ви могли відразу насолоджуватися своїм новим місцем відпочинку. Стійкість до погодних умов – ретельно підібрані матеріали забезпечують довговічність та стійкість до зміни погодних умов, завдяки чому комплект залишатиметься привабливим протягом багатьох років. Дбаючи про навколишнє середовище, ми створили комплект із екологічно чистих матеріалів, що поєднують екологію з високоякісною майстерністю.
Комплект включає два зручні крісла і функціональний столик з практичним місцем для зберігання речей - ідеальне рішення для підтримки порядку у вашому просторі.
До складу комплекту входить:
- диван - 73х182.5х77.5 см.
- два крісла: 73x71x77.5 см.
- кавовий столик із функцією зберігання: 74.7x51.6x40 см.
Характеристики:
- Розмір пакування: 182x70x79 см.
- Матеріал: пластик.
- Колір: графіт/сірий, подушка сидіння сіра.
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Колір оббивки | Сірий |
| Матеріал стільниці | Поліпропілен |
| Ширина | 71 см |
| Глибина | 73 см |
| Довжина | 74.7 см |
| Висота | 40 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал каркасу | Поліпропілен |
| Кількість персон | 5 |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77.5 см |
| Глибина дивану | 73 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Графіт |
| Вага (кг) | 39 |
| Висота з урахуванням спинки | 77.5 см |
- Ціна: 24 299 ₴











