
Пластиковий диван з подушками Scandi Linea 2 Seater Sofa 126.8 см сірий двомісний для вулиці
- В наявності
- Код: 264045
10 099 ₴
Двомісний диван Scandi Linea 2 Seater Sofa поєднує сучасний дизайн із натуральною естетикою, натхненною джутом, доступний в інших кольорах. Його вишукана форма надає затишку, гармонії будь-якого простору, що робить його ідеальним для саду, тераси або великого балкона.
Декоративна структура надає дивану теплого характеру, створюючи гостинну, цілісну атмосферу серед зелені.
Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфорт та довговічність, дозволяючи вам насолоджуватися диваном протягом багатьох сезонів.
Поєднання кольорів підкреслює сучасний, але універсальний стиль дивана, легко адаптуючи його до різних відкритих просторів.
Інтуїтивно зрозуміла система CLICK дозволяє швидко збирати диван без інструментів – диван готовий до використання майже відразу після розпакування.
Завдяки використанню міцних матеріалів, диван зберігає свою естетичну привабливість та комфорт незалежно від погоди.
Виготовлений із екологічно чистих, стійких до атмосферних впливів.
матеріалів простий у догляді.
Виріб збирається самостійно згідно з інструкцією.
- Ширина – 126.8 см
- Висота – 77.5 см
- Глибина – 73 см
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Сірий |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 126.8 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота з урахуванням спинки | 77 см |
| Вага | 11 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір дивана | Сірий, світло-сірий |
- Ціна: 10 099 ₴






