
Металеві стільці зі штучного ротанга Етна ODC-15 айворі на ніжках кольору білий дуб
- В наявності 6 од.
- Код: ODC-15-Etna-ivory/white-o
4 725 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний стілець Етна ODC-15 у сучасному природному стилі поєднує в собі легкість конструкції та виразну фактуру матеріалів. Каркас виготовлений з оцинкованої сталі, пофарбованої порошковою фарбою в колір білого дуба, що надає моделі теплий і природний вигляд. Спинка та сидіння виконані зі штучного ротанга та забезпечують комфортну посадку. Вертикальне плетіння на спинці додає візуальної легкості, а м'яко вигнуті підлокітники роблять випорожнення зручним для тривалого використання. Дана модель відмінно впишеться в інтер'єр тераси, кухні або обідньої зони в стилі сканді, еко чи мінімалізм.
Стілець металевий плетений ODC-15 айворі на металевих ніжках кольору білий дуб на терасу
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 86 см; - Глибина стільця
- 54 см; - Ширина стільця
- 56 см;
Доставка і оплата:
- стільці доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, кожен стілець перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | штучний ротанг |
| Сидіння | штучний ротанг |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 |
| Колір стільця | Айворі, білий дуб |
- Ціна: 4 725 ₴













