-13%Круглий стіл із керамічною стільницею Alzano 120 см під білий мармур на одній ніжці кольору дуб
- Під замовлення
- Код: ALZANOBDFI120
Відправка з 09 червня 202620 904 ₴
18 186,48 ₴
Круглий обідній стіл Alzano – елегантне рішення для сучасної їдальні або вітальні. Стільниця з ефектом білого мармуру з глянцевої кераміки надає моделі візуальної легкості та робить інтер'єр більш витонченим та світлим. Головною особливістю столу є оригінальна ніжка із шпонованого МДФ кольору дуб. Перехресні опори створюють стійку конструкцію і виступають стильним акцентом, додаючи інтер'єру архітектурності та сучасного характеру. Дана модель гармонійно впишеться в інтер'єр, оформлений у сучасному стилі, а також у стилі мінімалізм, сканді або джапанді.
Круглий стіл у скандинавському стилі Alzano 120 см під білий мармур на ніжці кольору дуб
- Діаметр – 120 см
- Висота - 77 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, в заводській упаковці;
- перед відправкою, кожна модель перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- Якщо товар "Під замовлення" - строк поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі;
- Товари вартістю від 10 000 грн за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Круглий обідній стіл Алзано з кераміки та шпонованого МДФ
- ефектний дизайн в сучасному стилі і функціональність;
- довговічність - всі матеріали протягом багатьох років зберігають свої першочергові властивості;
- стійкість до пошкоджень і простота в догляді;
- компактність - особливо актуальна для невеликих по площі кімнат і кухонь;
- стіл розрахований на 6 посадочні місця.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний, Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Вага | 60 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.352 м куб. |
| Кількість місць за столом | 6 |
- Ціна: 18 186,48 ₴












