-13%Сучасний круглий стіл на кухню Aurora 120 см екрю МДФ з покриттям з мікроцементу
- Під замовлення
- Код: AURORAECFI120
Відправка з 08 червня 202620 927 ₴
18 206,49 ₴
Стильний круглий стіл Aurora поєднує мінімалістичну естетику та сучасні матеріали, створюючи ефектний акцент в інтер'єрі. Виготовлений із МДФ з покриттям із мікроцементу у кольорі екрю, завдяки чому поверхня має виразну матову фактуру та візуально нагадує натуральний камінь. Монолітна ніжка конічної форми надає моделі архітектурного характеру та забезпечує стійкість конструкції. Плавні лінії та відсутність зайвих деталей роблять стіл універсальним рішенням для сучасних інтер'єрів. Кругла форма сприяє комфортному спілкуванню та дозволяє зручно розмістити гостей. Модель гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі мінімалізм, джапанді, контемпорарі чи софт лофт, додаючи простору відчуття спокою та візуальної легкості.
Круглий стіл на 6 персон Aurora 120 см екрю МДФ з покриттям з мікроцементу
- Діаметр – 120 см
- Висота – 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий обідній стіл на одній ніжці Аврора екрю із МДФ та мікроцементу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стіл розрахований на 6 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 71.8 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.548 м. куб |
| Матеріал виготовлення | МДФ із покриттям мікроцементу |
| Колір стола | Екрю |
- Ціна: 18 206,49 ₴







