-13%Розкладний обідній стіл Canon 200-240х100 см дуб на металевих ніжках кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: CANONDK200
Відправка з 09 червня 202633 740 ₴
29 353,80 ₴
Сучасний обідній стіл Canon привертає увагу лаконічним дизайном та незвичайною архітектурою основи. Стільниця виготовлена із шпонованого МДФ у кольорі дуб натуральний та встановлена на металеві ніжки кольору кашемір. Прямокутна стільниця зі скругленими кутами виконана в теплому відтінку дерева, який додає інтер'єру затишок і візуальну м'якість. Головною особливістю моделі є оригінальна опора з двох похилих масивних ніжок, що створюють ефект легкості і динаміки. Така основа не лише підкреслює сучасний стиль столу, а й забезпечує стійкість конструкції. Завдяки універсальному дизайну стіл гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі мінімалізм, джапанді, контемпорарі чи скандинавський стиль. Простора стільниця дозволяє комфортно розмістити кілька людей, роблячи модель чудовим вибором для сімейних обідів та прийому гостей.
Розкладний обідній стіл на 12 персон Canon 200-240х100 см дуб на металевих ніжках кольору кашемір
- Довжина – 200 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 240 см
- Ширина – 100 см
- Висота - 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Обідній стіл з округлими краями Канон дуб та кашемір зі шпонованого МДФ та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 240 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 12 місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний, Кашемір |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Вага | 96 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.659 м. куб |
- Ціна: 29 353,80 ₴












