-13%Стіл з керамічною стільницею Casablanca 198-274х98 см бежевий на металевій ніжці мідного кольору
- Під замовлення
- Код: CASABLANCABE198
Відправка з 09 червня 202669 261 ₴
60 257,07 ₴
Прямокутний обідній стіл Casablanca стане центральним елементом сучасного інтер'єру завдяки виразному дизайну та незвичайній формі основи. Простора стільниця із загартованого скла та кераміки бежевого кольору із закругленими кутами надає моделі елегантного та преміального вигляду. Головною особливістю столу є оригінальна металева опора мідного кольору у вигляді плавної хвилеподібної конструкції. Скульптурна основа створює відчуття динаміки та перетворює стіл на справжній арт-об'єкт, зберігаючи при цьому стійкість та практичність. Велика стільниця дозволяє комфортно розмістити компанію гостей чи всю сім'ю, а лаконічне поєднання кольорів робить модель універсальною для інтер'єрів у стилі модерн, контемпорарі, мінімалізм чи лакшері. Стіл гармонійно доповнить простору їдальню або сучасну вітальню, підкреслюючи статус та смак власників.
Керамічний розкладний стіл Casablanca 198-274х98 см бежевий на металевій ніжці мідного кольору
- Довжина – 198 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 274 см
- Ширина – 98 см
- Висота - 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Обідній стіл з округлими краями Касабланка бежевий та мідний із загартованого скла, кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 274 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 12 місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1980 мм |
| Ширина столу | 980 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2740 мм |
| Вага | 182.5 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.894 м. куб |
| Колір стола | Бежевый, медный |
- Ціна: 60 257,07 ₴













