-13%Стіл розкладний на кухню Infinity Ceramic 160-240х95 см бежевий матовий на металевій ніжці
- Під замовлення
- Код: INFINITYBEMI160
Відправка з 09 червня 202659 076 ₴
51 396,12 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний прямокутний обідній стіл Infinity Ceramic від польської компанії Signal. Стільниця виконана із загартованого скла та матової кераміки Taj Mahal. Дизайнерська ніжка виготовлена з металу та пофарбована порошковою фарбою у мідний колір. Стильний і дуже функціональний дизайн, що поєднує в собі тонкість та елегантність із сучасністю, добре впишеться в інтер'єри модерн.
Сучасний стіл на кухню Infinity 160-240х95 см бежевий мат і мідний з керамічною стільницею в стилі модерн
- Довжина – 160 см
- Довжина в розкладеному стані – 240 см
- Ширина – 95 см
- Висота – 76 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Розкладний стіл із закругленими кутами Інфініті бежевий та мідний із загартованого скла, кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- опора та широка основа столу виконані зі скла, кераміки та металу;
- стільниця розсувається до 240 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 10 місць.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 950 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 161.4 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніжок | Мідний |
| Об'ємна вага | 0.693 м куб |
| Кількість місць за столом | 10 |
- Ціна: 51 396,12 ₴












