-13%Стіл овальний розсувний Marocco 160-200х100 см натуральний дуб на одній ніжці в еко стилі
- Під замовлення
- Код: MAROCCOD160
Відправка з 09 червня 202631 564 ₴
27 460,68 ₴
Розкладний обідній стіл Marocco - ідеальне рішення як для повсякденних обідів, так і для великих сімейних або дружніх посиденьок. Виготовлений із шпонованого МДФ кольору дуб. Лаконічний дизайн і теплий дерев'яний відтінок створюють атмосферу затишку, роблячи меблі універсальним вибором для кухні, їдальні або невеликої обідньої зони. Стіл відмінно поєднується з м'якими стільцями, дерев'яними аксесуарами та металевими елементами. Дана модель - ідеальне поєднання довговічності та елегантного дизайну, що чудово доповнює інтер'єри в сучасному стилі.
Розсувний овальний стіл на кухню Marocco 160-200х100 см натуральний дуб на одній ніжці
- Довжина – 160 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 200 см
- Ширина – 100 см
- Висота - 75 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Овальний обідній стіл Марокко дуб натуральний із шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 240 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 10 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Вага | 96 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.745 м. куб |
- Ціна: 27 460,68 ₴








