-13%Розсувний овальний стіл на кухню Marocco 160-200х100 см із глянсовою керамікою на ніжці кольору горіх
- Під замовлення
- Код: MAROCCOBOR160
Відправка з 09 червня 202633 740 ₴
29 353,80 ₴
Елегантний обідній стіл Marocco поєднує в собі сучасну естетику, плавні форми та натуральні відтінки. Стільниця виготовлена з глянцевої кераміки Pandoro та МДФ з виразним мармуровим малюнком, який надає моделі вишуканого та витонченого вигляду. Поверхня відрізняється високою міцністю, стійкістю до вологи, подряпин та перепадів температур. Особливу увагу привертає масивна центральна основа з м'якими округлими лініями та оздобленням із шпонованого МДФ кольору горіх. Така конструкція забезпечує стійкість та створює відчуття візуального балансу, роблячи стіл стильним акцентом інтер'єру. Завдяки овальній формі стільниці модель виглядає легко та сприяє комфортному розміщенню гостей. Стіл чудово впишеться в інтер'єр у стилі контемпорарі, джапанді, мінімалізм чи сучасна класика, створюючи затишну атмосферу для сімейних вечерь та зустрічей.
Стіл овальний розсувний Marocco 160-200х100 см з керамічною стільницею на одній ніжці кольору горіх
- Довжина – 160 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 200 см
- Ширина – 100 см
- Висота - 75 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Овальний обідній стіл Марокко білий та горіх з кераміки та шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 240 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 10 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Вага | 96 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.745 м. куб |
- Ціна: 29 353,80 ₴











