-13%Стіл із меламіновим покриттям Montana 120 см круглий дуб натуральний на трьох ніжках
- Під замовлення
- Код: MONTANAD120
Відправка з 08 червня 20268 230 ₴
7 160,10 ₴
Круглий стіл Montana – елегантне рішення для сучасної їдальні або вітальні. Стільниця виготовлена з меламінового МДФ кольору дуб і встановлена на ніжки зі шпонованого МДФ. Теплий дерев'яний відтінок з натуральною текстурою створює затишну та гармонійну атмосферу в інтер'єрі. Масивні ніжки циліндричної форми надають моделі стійкості та оригінального архітектурного характеру. Плавні лінії та мінімалістична форма роблять стіл візуально легким, незважаючи на його ґрунтовну конструкцію. Завдяки круглій формі стіл сприяє комфортному спілкуванню та зручно підходить як для сімейних обідів, так і для зустрічей із гостями. Модель гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі сканді, джапанді, мінімалізм чи контампорарі, підкреслюючи природність та спокійну естетику простору.
Круглий стіл на 6 осіб Montana 120 см дуб на трьох ніжках в еко стилі
- Діаметр – 120 см
- Висота – 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий стіл на кухню Монтана дуб з меламінового та шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стіл розрахований на 6 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий, МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.245 м. куб |
- Ціна: 7 160,10 ₴






