-13%Розсувний квадратний стіл Oskar 80-200х80 см. дуб кремона торро на чотирьох ніжках для маленької кухні
- Під замовлення
- Код: OSKARDCTKA80
Відправка з 09 червня 202616 754 ₴
14 575,98 ₴
Квадратний обідній стіл Oskar стане гармонійним доповненням сучасної кухні або затишної їдальні. Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП у кольорі дуб кремона торро та встановлена на ніжки з ламінованого МДФ кольору кашеміру. Лаконічна квадратна форма робить модель практичною для щоденного використання, а м'яка дерев'яна текстура стільниці додає інтер'єру тепла та затишку. Прямі ніжки підкреслюють надійність конструкції та надають столу сучасного мінімалістичного характеру. Світла кольорова гама візуально полегшує простір і чудово поєднується з різними варіантами меблів та декору. Завдяки універсальному дизайну стіл чудово впишеться в інтер'єр у стилі сканді, мінімалізм, джапанді чи сучасна класика. Він ідеально підійде для сімейних сніданків, затишних вечерь та комфортного повсякденного використання.
Два вкладиші для стільниці по 60 см зберігаються окремо.
Маленький стіл для великої компанії Oskar 80-200х80 дуб кремона торро на ніжках кольору кашемір
- Довжина – 80 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 200 см
- Ширина – 80 см
- Висота - 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Квадратний розкладний стіл Оскар дуб кремона торро та кашемір з ламінованого ДСП та МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 200 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 10 посадочних місць
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб кремона торро, Кашемір |
| Колір | Дуб кремона торро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
- Ціна: 14 575,98 ₴








