
Прямокутний розсувний стіл Oskar 120-200х80 см дуб артисан на чорних ніжках у стилі лофт
- Під замовлення
- Код: OSKARDAC120
Відправка з 20 травня 202618 255 ₴
ПРямокутний обідній стіл Oskar стане гармонійним доповненням сучасної кухні або затишної їдальні. Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП у кольорі дуб артисан та встановлена на ніжки з ламінованого МДФ чорного кольору Лаконічна квадратна форма робить модель практичною для щоденного використання, а м'яка дерев'яна текстура стільниці додає інтер'єру тепла та затишку. Прямі ніжки підкреслюють надійність конструкції та надають столу сучасного мінімалістичного характеру. Світла кольорова гама візуально полегшує простір і чудово поєднується з різними варіантами меблів та декору. Завдяки універсальному дизайну стіл чудово впишеться в інтер'єр у стилі сканді, мінімалізм, джапанді чи сучасна класика. Він ідеально підійде для сімейних сніданків, затишних вечерь та комфортного повсякденного використання.
Примітка: дві вкладки для стільниці по 40 см зберігаються окремо.
Розсувний стіл на кухню Oskar 120-200х80 дуб артисан на чорних ніжках
- Довжина – 120 см
- Довжина у розкладеному вигляді - 200 см
- Ширина – 80 см
- Висота - 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Прямокутний розсувний стіл Оскар дуб артисан та чорний з ламінованого ДСП та МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 200 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 10 посадочних місць
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Дуб артисан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
- Ціна: 18 255 ₴










