-13%Розкладний круглий стіл на кухню Porto Ceramic 120-160 см травертин матовий з ніжкою кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: PORTOBEK120
Відправка з 09 червня 202638 094 ₴
33 141,78 ₴
Сучасний розкладний стіл Porto поєднує елегантний дизайн, практичність та виразні геометричні форми. Кругла стільниця виготовлена із загартованого скла та глянсової кераміки Travertine, який надає моделі стильного та витонченого зовнішнього вигляду. Поверхня стійка до вологи, подряпин та високих температур, що робить стіл зручним для щоденного використання. Завдяки розсувному механізму, стіл легко трансформується, збільшуючи корисну площу для комфортного розміщення гостей. Дизайнерська ніжка із металу кольору кашемір підкреслює сучасний характер моделі та забезпечує стійкість конструкції. Поєднання кераміки та чорного металу робить стіл універсальним рішенням для інтер'єрів у стилі модерн, контемпорарі, мінімалізм чи лофт. Він стане ефектним акцентом обідньої зони та створить комфортний простір для сімейних зустрічей та прийому гостей.
Круглий розсувний стіл на кухню Porto 120-160 см травертин з матовою керамічною стільницею на ніжці кольору кашемір
- Діаметр – 120 см
- Довжина в розкладеному вигляді - 160 см
- Висота – 76 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стіл круглий розсувний Порто травертин та кашемір із загартованого скла, кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стільниця розсувається до 160 см і в розкладеному стані стіл розрахований на 6 посадочних місць.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Травертін, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 86.5 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.389 м куб. |
| Кількість місць за столом | 6 |
- Ціна: 33 141,78 ₴







