-13%Круглий стіл із мдф Rondo 120 см горіх на одній ніжці у стилі мінімалізм
- Під замовлення
- Код: RONDOORFI120
Відправка з 09 червня 202618 811 ₴
16 365,57 ₴
Круглий обідній стіл Rondo поєднує природну естетику і функціональність. Виготовлений із шпонованого МДФ кольору горіх. Монолітна ніжка надає моделі архітектурного характеру та забезпечує стійкість конструкції. Плавні лінії та відсутність зайвих деталей роблять стіл універсальним рішенням для сучасних інтер'єрів. Кругла форма сприяє комфортному спілкуванню та дозволяє зручно розмістити гостей. Дана модель гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі скандинавський, сучасний, еко чи джапанді, створюючи атмосферу спокійної елегантності та комфорту.
Круглий стіл на 6 персон Rondo 120 см горіх на одній ніжці в еко-стилі
- Діаметр – 120 см
- Висота – 76 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий стіл на кухню Рондо горіх зі шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стіл розрахований на 6 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 90 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.446 м. куб |
| Кількість місць за столом | 6 |
- Ціна: 16 365,57 ₴







