-13%Круглий кавовий столик Angel 45 см натуральний дуб на одній ніжці в еко стилі
- Під замовлення
- Код: ANGELDFI45
Відправка з 08 червня 20268 230 ₴
7 160,10 ₴
Круглий кавовий стіл Angel поєднує природну естетику і функціональність. Виготовлений із шпонованого МДФ у кольорі дуб натуральний. Монолітна ніжка надає моделі архітектурного характеру та забезпечує стійкість конструкції. Плавні лінії та відсутність зайвих деталей роблять стіл універсальним рішенням для сучасних інтер'єрів. Кругла форма сприяє комфортному спілкуванню та дозволяє зручно розмістити гостей. Дана модель гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі скандинавський, сучасний, еко чи джапанді, створюючи атмосферу спокійної елегантності та комфорту.
Кавовий круглий стіл Angel 45 см дуб натуральний на одній ніжці в стилі мінімалізм
- Діаметр – 45 см
- Висота – 50 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Маленький журнальний столик Ангел дуб зі шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 450 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Вага столика | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.102 м. куб |
- Ціна: 7 160,10 ₴










