-13%Круглий кавовий столик Aurora 45 см світло-сірий із МДФ з покриттям із мікроцементу на одній ніжці
- Під замовлення
- Код: AURORAJSZFI45
Відправка з 08 червня 202610 346 ₴
9 001,02 ₴
Стильний кавовий стіл Aurora поєднує мінімалістичну естетику та сучасні матеріали, створюючи ефектний акцент в інтер'єрі. Виготовлений із МДФ з покриттям із мікроцементу у світло-сірому кольорі, завдяки чому поверхня має виразну матову фактуру та візуально нагадує натуральний камінь. Монолітна ніжка конічної форми надає моделі архітектурного характеру та забезпечує стійкість конструкції. Плавні лінії та відсутність зайвих деталей роблять стіл універсальним рішенням для сучасних інтер'єрів. Модель гармонійно впишеться в інтер'єр у стилі мінімалізм, джапанді, контемпорарі чи софт лофт, додаючи простору відчуття спокою та візуальної легкості.
Круглий журнальний столик Aurora 45 см світло-сірий на одній ніжці
- Діаметр – 45 см
- Висота – 50 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Журнальний стіл круглий Аврора світло-сірий на одній ніжці із МДФ та мікроцементу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 450 см |
| Колір каркасу | Кремовий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 13.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.104 м. куб |
| Матеріал виготовлення | МДФ із покриттям мікроцементу |
| Колір стола | Екрю |
- Ціна: 9 001,02 ₴





