-13%Круглі журнальні столики Demeter травертин з матовою керамічною стільницею на ніжках кольору кашемір
- Під замовлення
- Код: DEMETERTRK
Відправка з 09 червня 202611 522 ₴
10 024,14 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект журнальних столиків Demeter - це набір із трьох столиків, які доступні в різних розмірах, тому їх можна розташувати разом в одній кімнаті або окремо. Представлений набір створений із круглими стільницями з матової кераміки Travertine. Як опора служать три ніжки з металу пофарбовані в чорний матовий колір. Додатково ніжки з'єднані між собою, роблячи кожний столик ще більш стійким на поверхні. Дана модель відмінно виглядатиме в сучасній вітальні, спальні або приймальні.
Комплект керамічних журнальних столиків Demeter матовий травертин на металевих ніжках кольору кашемір
- Діаметр - 80 та 50 та 50 см
- Висота - 40 та 50 та 45 см
Доставка и оплата:
- журнальные столики доставляются покупателю в разобранном виде, в заводской упаковке с инструкцией;
- перед отправкой, каждый столик проверяется на предмет целостности;
- отправляем Новой почтой и Деливери;
- способы оплаты: на карту, расчетный счет, кредит;
- если товар в наличии, оправка на следующий день, после заказа (понедельник - пятница);
- Если товар "Под заказ" - срок поставки 10-14 рабочих дней с момента предоплаты 10%, если товар есть на складе в Польше.
Гарантия и возврат:
- Если товар прибыл поврежденный, то на отделении Вам нужно оформить акт приема-передачи, где в деталях описать повреждения которые есть, включая и повреждения на коробке. После чего мы отправляем Вам другую позицию;
- Если, при получении Вы не осмотрели товар, а дома оказалось повреждения, это не будет считаться гарантийным случаем.
Набір круглих журнальних столиків Деметра травертин та кашемір з кераміки та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Травертін, Кашемір |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Діаметр | 80 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 23.5 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.084 м куб. |
- Ціна: 10 024,14 ₴






