-13%Дизайнерський журнальний столик Noemi 80 см темно-бежевий у стилі контемпорарі
- Під замовлення
- Код: NOEMICBEFI80
Відправка з 08 червня 20269 170 ₴
7 977,90 ₴
Компактний журнальний столик Noemi у сучасному органічному стилі стане гармонійним доповненням затишної зони відпочинку. Виготовлений із лакованого МДФ темно-бежевого кольору. Кругла стільниця та незвичайні опори з плавними лініями створюють легкий скульптурний силует, який виглядає елегантно та сучасно. Світлий матовий відтінок надає моделі візуальної легкості і чудово поєднується з натуральними фактурами інтер'єру. Дана модель відмінно підійде для вітальні в стилі джапанді, мінімалізм, скандинавський або контемпорарі. Зручна поверхня ідеальна для книг, декору, чашки кави та аксесуарів, а оригінальна форма робить модель виразним акцентом простору.
Журнальний столик у вітальню Noemi 80 см темно-бежевий на ніжках
- Діаметр – 80 см
- Висота – 35 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий журнальний столик Наомі темно-бежевий із лакованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Діаметр | 80 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ лакований |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 350 мм |
| Вага столика | 19.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.118 м. куб |
- Ціна: 7 977,90 ₴











