-13%Круглий обідній стіл Rosalia 120 см натуральний дуб на одній ніжці в стилі джапанді
- Під замовлення
- Код: ROSALIADFI120
Відправка з 09 червня 202619 322 ₴
16 810,14 ₴
Круглий обідній стіл Rosalia в теплих відтінках дерев стане стильним центром сучасної їдальні або кухні. Лаконічна стільниця із шпонованого МДФ кольору дуб натуральний поєднується з масивною основою з циліндричних опор, створюючи виразний та збалансований силует. Плавні форми надають моделі м'якості та візуального спокою, роблячи інтер'єр більш затишним і гармонійним. Стіл чудово підійде для інтер'єрів у стилі джапанді, скандинавський, мінімалізм чи контемпорарі. Кругла форма сприяє комфортному спілкуванню та ідеально підходить для сімейних вечерь та дружніх зустрічей. Надійна конструкція забезпечує стійкість, а універсальний дизайн легко комбінується з м'якими обідніми кріслами та натуральними фактурами в інтер'єрі.
Круглий стіл на 6 осіб Rosalia 120 см дуб на одній ніжціх в еко стилі
- Діаметр – 120 см
- Висота – 74 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий стіл на кухню Розалія дуб із шпонованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стіл розрахований на 6 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Вага | 70 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.48 м. куб |
- Ціна: 16 810,14 ₴








