-13%Круглий обідній стіл Rosalia 120 см екрю на одній ніжці в стилі вабі сабі
- Під замовлення
- Код: ROSALIAECFI120
Відправка з 09 червня 202623 279 ₴
20 252,73 ₴
Круглий обідній стіл Rosalia у світлому відтінку втілює естетику мінімалізму та спокійної природної гармонії. Виготовлений із МДФ з покриттям із мікроцементу в кольорі екрю. Лаконічна стільниця доповнена оригінальною основою з трьох циліндричних опор, завдяки чому модель виглядає одночасно монументально та візуально легко. Світла матова поверхня наповнює інтер'єр відчуттям простору та світла. Стіл ідеально підійде для інтер'єрів у стилі джапанді, вабі сабі, мінімалізм чи контемпорарі. Кругла форма створює затишну атмосферу для спілкування та комфортно розміщує гостей під час сімейних вечерь чи чаювання. Універсальний дизайн легко поєднується з м'якими кріслами, натуральним текстилем та спокійною природною палітрою інтер'єру.
Круглий стіл на 6 персон Rosalia 120 см екрю на одній ніжці в контемпорарі
- Діаметр – 120 см
- Висота – 74 см
Доставка та оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакованні;
- перед відправленням товар перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: картою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є, оправа на наступний день, після замовлення (понеділок — п'ятниця);
- якщо товар "Під замовлення" — термін постачання 10-14 робочих днів із моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн за одиницю вирушають після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- Під час отримання товару, потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передавання, де в деталях описати пошкодження, які є, включно з ушкодженням на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію або деталь;
- Якщо, у разі отримання Ви не оглядали товар, а вдома виявилися ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадоком.
Круглий стіл на кухню Розалія екрю з МДФ та мікроцементу
- функціональність, довговічність, зносостійкість і унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- стіл розрахований на 6 посадочних місць.
Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Вага | 80 кг |
| Діаметр | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.547 м. куб |
- Ціна: 20 252,73 ₴








